Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Aktualności

Budownictwo mieszkaniowe I-IV 2024: o 53,2% więcej rozpoczętych budów

Cytat „Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane dotyczące wyników budownictwa mieszkaniowego w miesiącach styczeń-kwiecień 2024 roku. Wynika z nich, że w badanym okresie oddano do użytkowania o 14,8% mniej nowych mieszkań niż w analogicznym okresie 2023 roku. Wzrosła natomiast liczba mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym oraz liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto.”

Dowiedz się więcej »

Wyzwania i trendy marketingowe w 2024 roku

Zrozumienie i adaptacja do nowych trendów, technologii oraz zmieniających się oczekiwań

klientów mają kluczowe znaczenie dla tworzenia i realizowania skutecznych działań marketingowych. Na co postawić w 2024 roku w branży nieruchomości? Aktualny kierunek zmian wskazuje Katarzyna Pruska.

Dowiedz się więcej »

Jak bez stresu kupić mieszkanie z drugiej ręki? Ten dokument przychodzi z pomocą, jak i zadatek lub zaliczka – czym się różnią?

Cytat „Zakup nieruchomości na rynku wtórnym często wiąże się z podpisaniem umowy przedwstępnej, poprzedzającej tę właściwą, gdy kupujący wpłaca całą kwotę i następuje przeniesienie własności nieruchomości. Umowa przedwstępna i wpłacana kwota mają gwarantować sprzedającemu, że do finalnej transakcji rzeczywiście dojdzie. By jednak odpowiednio zabezpieczać interesy stron, kluczowe będzie właściwie zdefiniowanie przekazywanych środków pieniężnych.”

Dowiedz się więcej »

Wyróżnienia z opcją zdjęcia 360. Tylko w Nieruchomosci-online.pl

Dodanie zdjęć 360 i stworzenie wirtualnej wizyty poprzez Kreator wirtualnych wizyt Nieruchomosci-online.pl dają dodatkową możliwość zwrócenia uwagi na ofertę. Wyróżnione ogłoszenia ze zdjęciem 360° mają 6 razy więcej odwiedzin niż wyróżnione ogłoszenia ze zwykłym zdjęciem. Jak wykorzystać tę wiedzę do efektywniejszego promowania nieruchomości na sprzedaż, podpowiada Dominika Mikulska.

Dowiedz się więcej »