Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Aktualności

Zyskaj przewagę dzięki gwarancji widoczności

Specjalnie wyróżnione graficznie ogłoszenia (w specjalnych boksach czy ramkach) często są umyślnie omijane przez poszukujących. To tak zwane zjawisko banner blindness. Internauci zdecydowanie preferują naturalnie wyglądające wyniki. Jak zapewnić sobie zatem gwarancję widoczności na liście wyników wyszukiwania? – podpowiada Dominika Mikulska, project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl.

Dowiedz się więcej »

Zakup wyróżnień z rabatem wprost z Pulpitu konta biura

Ze zbieranych przez Nieruchomosci-online.pl danych ankietowych wynika, że co trzecia osoba wysyłająca zapytanie dotyczące zakupu mieszkania lub domu uzależnia kupno od sprzedaży aktualnie posiadanej nieruchomości. Źródeł leadów może być wiele, ale kontakty do sprzedających nieruchomości dostajesz tylko z Nieruchomosci-online.pl.

Dowiedz się więcej »

Rynek ochładza się wszędzie, oprócz najmu. Indeks nastrojów pośredników po I kwartale 2022

Nastroje na rynku mieszkań, domów i działek znacząco się ostudziły, natomiast ocena segmentu najmu skoczyła do poziomu niewidzianego od dawna, co jest wynikiem napływu uchodźców. – Rynek pozostaje pod dużą presją informacji o wojnie w Ukrainie, a także doniesień o kolejnych wzrostach stóp procentowych – mówią eksperci portalu Nieruchomosci-online.pl, przedstawiając wyniki badania nastrojów wśród pośredników za I kwartał 2022 r.

Dowiedz się więcej »

Życzenia Wielkanocne

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH Zdrowych, pogodnychŚwiąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodzinyi wśród przyjaciółoraz wesołego „Alleluja” życzy Federacja Porozumienia Polskiego Rynku

Dowiedz się więcej »

Idealna praca dla idealnych klientów

„To mit, że każdy klient chce po prostu „taniej. Może „jakiś nieidealny klient tak – ale przecież nie musisz się nim zadowalać. Nie każdy jest dla każdego. […] Być może czytając, zastanawiasz się, czy aby nie stracisz na proponowanym zawężeniu. Moja rada jest zatem taka: jeśli to, co robisz, przynosi Ci masę klientów i satysfakcji – po prostu rób to dalej. Po co wyłamywać otwarte drzwi?” Jeśli jednak pragniesz zmian, przeczytaj artykuł Mariola Kędzierska w ESTATE

Dowiedz się więcej »

Budowane na wynajem. Kolejny krok do profesjonalizacji najmu mieszkań w Polsce

Po dekadach rynku spontanicznego, rozdrobnionego i mało uregulowanego, polski rynek nieruchomości mieszkaniowych budowanych na wynajem znajduje się w wyjątkowym momencie rozwoju. Tempo jego wzrostu przekroczyło oczekiwania nas wszystkich, czego minusem jest sytuacja, w której funkcjonującym w Polsce podmiotom niejednokrotnie brakuje wiedzy na temat zasad kierujących segmentem PRS (Private Rented Sector). Początki rozwoju sektora niosą za sobą wiele szans i wyzwań, przed którymi stają wszystkie grupy interesariuszy, przekonuje Przemysław Chimczak-Bratkowski.

Dowiedz się więcej »