Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Dodaj wizytówkę

Dodając wizytówkę swojej firmy oświadczasz, że podane dane są zgodne z rzeczywistością – odpowiadasz w pełni ze treści umieszczone w wizytówce. Portal pprn.pl nie odpowiada za zamieszczone w wizytówkach treści. Im więcej informacji zamieścisz w polach tym więcej o Twojej firmie będą wiedzieć osoby które czytają wizytówki. Do wizytówki możesz załączyć logo i foto do których masz prawa posługiwania się.

Wypełniając wizytówkę oraz wpisując adres mailowy zgadzasz się na otrzymywanie korespondencji mailowej od F PPRN (Federacji porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości) lub stowarzyszeń zrzeszonych w F PPRN. Na podany adres w wizytówce będziesz otrzymywał informacje z naszego portalu a także od zainteresowanych osób. Jeśli nie chcesz od nas otrzymywać informacji drogą mailową nie umieszczaj wizytówki.

W każdej chwili możesz zrezygnować z możliwości otrzymywania od nas informacji co wiąże się z usunięciem wizytówki. Ponadto rejestrując wizytówkę zgadzasz się aby wizytówka Twojej Firmy była szerzej znana w tym celu informacja o pojawieniu się Twojej wizytówki może znaleźć się na facebook pprn. Rejestrując wizytówkę wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w celu związanym z funkcjonowaniem tej wizytówki.

Późniejsze zmiany treści wypełnionych wizytówek lub ich usuwanie nastąpi po wysłaniu maila na adres biuro@pprn.pl . Zmienić albo usunąć wizytówkę możesz po wysłaniu na adres biuro@pprn.pl nowych danych lub wniosku o usunięcie wizytówki. Pozdrawiamy pprn.pl.