Nasz profil na Facebook.com - polub nas

edukator

Edukator to miejsce, gdzie zamieszczamy artykuły teoretyków i praktyków, wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, które mają wpływ na rynek nieruchomości. Mają one na celu przybliżyć przedstawicielom środowiska metody nowoczesnego prowadzenia działalności gospodarczej, a tym samym pomóc w rozwoju zawodowym.

CYKL I. E-warsztaty z marketingu internetowego dla biur nieruchomości
Chcesz z powodzeniem zaistnieć w internecie i pozyskać nowych klientów? Jeśli jesteś na „tak”, to sprawdzaj co piątek kolejną dawkę konkretnej i rzetelnej wiedzy, przygotowanej przez specjalistów, którą z łatwością wykorzystasz w praktyce! Warsztaty zostały przygotowane przy współpracy F PPRN z portalem www.nieruchomosci-online.pl

 • Kurs licencyjny dla zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami

  Dodano: 14/04/2021

  marzec-1

  29 MAJA rozpoczynamy już 41  edycję kursu licencyjnego dla pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości.

  Czytaj dalej
 • Kurs licencyjny dla zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami

  Dodano: 09/02/2021

  20-marzec-kurs-stcjonarny-i-online

  20 MARCA rozpoczynamy już 40 edycję praktycznego zawodowego kursu licencyjnego dla pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości, który odbędzie się w formule hybrydowej – stacjonarnie [ zgodnie z zleceniami epidemicznymi GIS] i ON – LINE na żywo za pośrednictwem komunikatora internetowego.

  Czytaj dalej
 • Nowy – 4 numer ekskluzywnego czasopisma PTEiDRN Doradca Rynku Nieruchomości 2017 rok.

  Dodano: 24/01/2017

  img_5506

  Mamy prezent od  PTEiDRN i F PPRN – najnowszy numer ekskluzywnego pisma Doradca Rynku Nieruchomości.

  Ciekawe artykuły znanych autorów min. prof.Tadeusz Markowski, prof. Elżbieta Mączyńska, prof. Romuald Jończy, Roman Doganowski , Zbigniew Kubiński, Jan Olczyk,  Sławomir Gański, Andrzej Jakiel, Ryszard Podladowski, Tomasz Błeszyński, Wojciech Szygendowski, Macin Farbotko, Alicja Palińska, Małgorzata Szulczewska, Maciej Ellmann, Wojciech Nurek, Grażyna Białopiotrowicz, Adam, Polanowski, Iwona Marek, Rafał Szczeponek, Joanna Kardasińska, Wojciech Dyakowski, Marcin Kawecki, Kamila Bartyzel, Oskar Pluskis, , … i inni. Okładka obraz Pani Anna Polanowska „Wzniesienie-2014” ”. „Akryl na płótnie oraz technika własna, 50x70cm”. PATRZ LINK 

  Pobierz sobie za darmo cały numer 4 DRN z 2017 roku i czytaj PATRZ LINK

  Pobierz sobie za darmo cały numer 3 DRN z 2016 roku i czytaj PATRZ LINK
  Pobierz również za darmo numer 2 naszego czasopisma DRN z 2015 roku i czytaj PATRZ LINK
  Pobierz również za darmo numer 1 naszego czasopisma DRN z 2014 roku i czytaj PATRZ LINK

  Czytaj dalej
 • Siła napędowa

  Dodano: 30/09/2015

  2

  Podjęcie każdego nowego działania lub pracy wiąże się zaangażowaniem i motywacją w to co robimy.  Procesy motywacyjne wpływają na nasze zachowanie,  wyznaczają nam kierunek drogi i wskazują odpowiednie rozwiązania. To one kierują wykonywaniem pewnych czynności tak, aby sukcesywnie prowadziły do zamierzonych wyników i wyznaczonych celów. Każda profesja wiąże się z realizacją określonych zadań. Jak to wygląda w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami?  Czym się kierujemy i co jest siłą napędową  każdego agenta?

  Siłą napędową działań człowieka jest przede wszystkim motywacja, czyli gotowość do podjęcia działania w celu osiągnięcia czegoś, czego potrzebę odczuwamy. Zasadniczo dzielimy ją na wewnętrzną i zewnętrzną. Wewnętrzna wynika z nas samych – naszych przekonań, osobistych potrzeb, doświadczeń, naszego spostrzegania świata. Zewnętrzna motywacja natomiast, nie jest bezpośrednio zależna od jednostki, ale pochodzi od innych ludzi – mówi psycholog Olga Waszkiewicz-Rosa. Choć jedna jak i druga odgrywa znaczącą rolę w życiu każdego człowieka, to w przypadku pośrednika w obrocie nieruchomościami zdecydowanie ważniejsza jest motywacja zewnętrzna. Polega ona przede wszystkim na dążeniu do budowania swojego wizerunku w „oczach” otoczenia. 

  Czytaj dalej
 • iHouse dla Agenta- Jesteś pośrednikiem nieruchomosci?- Weź udział w konkursie!

  Dodano: 27/05/2015

  Baner_550x200

  iHouse zorganizował konkurs dla Pośredników Nieruchomości. Zarejestruj darmowe konto i weź udział! Do wygrania tablety! Konkurs trwa tylko do 29 maja br. Wejdź na www.agent.ihouse.pl/konkurs . Super nagrody czekają na Ciebie!

  Trwa Konkurs organizowany przez System Agenta iHouse, którego właścicielem jest spółka iHouse. Może wziąć w nim udział każdy, kto zajmuje się pośrednictwem nieruchomości.
  System Agenta iHouse to innowacyjny system obsługi pracy pośredników zintegrowany z aplikacją mobilną i portalem ogłoszeniowym www.ihouse.pl . Powstał jako odpowiedź na wymagany w tej branży profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta. Jego twórcy liczą się z opinią branży, dlatego też zorganizowali konkurs, dzięki któremu będą mogli udoskonalić narzędzie.
  By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować darmowe konto w Systemie Agenta iHouse i odpowiedzieć na jedno pytanie. Do wygrania są 4 atrakcyjne nagrody: Apple iPad mini oraz Samsung Galaxy Tab 3.
  Rejestracja w Systemie Agenta jest darmowa. By założyć konto należy wejść na www.agent.ihouse.pl. Więcej o konkursie na www.agent.ihouse.pl/konkurs

  Zespół iHouse.pl

  Czytaj dalej
 • Gdy liczy się profesjonalizm

  Dodano: 26/08/2014

  653x200-naglowek-do-artykulu_pprn.pl

  Profesjonalny Agent – to oficjalna nazwa programu, którego jednym z głównych celów jest promocja agentów dbających o kompletność i rzetelność informacji zawartych w swoich ogłoszeniach. Inicjatorem całej akcji są serwis Nieruchomosci-online.pl, we współpracy z producentem oprogramowania dla biur nieruchomości Galactica.

  Czytaj dalej
 • Mobilne aplikacje w sprzedaży nieruchomości (WIDEO).

  Dodano: 25/06/2014

  Zapoznaj się z ciekawymi filmami portalu nieruchomosci-online.pl o wykorzystaniu mobilnych aplikacji w sprzedaży nieruchomości.

  Część 1 Czym jest mobile?
  Pierwsza część rozmowy poświęconej możliwościom jakie daje technologia mobilna w obszarze sprzedaży nieruchomości. Zdefiniowanie tego czym w praktyce jest mobile.

  Czytaj dalej
 • Cykl 1. Artykuł 15. 10 błędów, których powinieneś się wystrzegać, jeśli chcesz osiągnąć sukces w internecie. Podsumowanie cyklu

  Dodano: 28/09/2012

  Warto uczyć się na błędach, najlepiej na cudzych. Jeśli kierujesz się w życiu tą zasadą, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy wiedzieć, gdzie tkwi błąd. Trzeba przede wszystkim umieć go naprawić. Dobra wiadomość jest taka, że w dzisiejszym artykule znajdziesz zarówno podsumowanie najczęstszych pomyłek popełnianych przez pośredników nieruchomości, jak i najlepsze sposoby na poprawę sytuacji. Za chwilę dostaniesz w pigułce informacje dotyczące najważniejszych aspektów budowania mocnej pozycji biura nieruchomości w internecie.

  Czytaj dalej
 • Cykl I. Artykuł 14. Co zrobić, by klient nie oparł się Twojej reklamie w internecie?

  Dodano: 21/09/2012

  Wyobraź sobie, że reklama Twojej oferty trafia tylko do świeżo upieczonych rodziców lub osób, które właśnie przeprowadziły się do innego miasta, czyli do potencjalnych klientów biura nieruchomości. Za chwilę nie będzie Cię już to dziwić, gdy poznasz możliwości, jakie niesie z sobą targetowanie reklam. Dodatkowo dowiesz się, jak stworzyć przekaz reklamowy, któremu nie będzie można się oprzeć. A wszystko to dzięki potędze internetu, a konkretnie informacjom, które gromadzi o nas globalna sieć.

  Czytaj dalej
 • Cykl I. Artykuł 13. Jak skutecznie inwestować w reklamę w internecie?

  Dodano: 14/09/2012

  Nawet jeśli prowadzisz małe biuro nieruchomości, możesz niewielkim kosztem promować swoją markę i ofertę w sieci. Dzięki narzędziom dostępnym w internecie nie tylko przeprowadzisz kampanię reklamową, ale dowiesz się niemalże natychmiast, jakie efekty ona przynosi. Będziesz mógł wówczas zoptymalizować swoje działania tak, aby wyciągnąć maksymalne korzyści po najniższej cenie. Jesteś gotowy na poznanie możliwości, jakie tkwią w reklamie internetowej?

  Czytaj dalej