Nasz profil na Facebook.com - polub nas

aktualności

Aktualności to miejsce gdzie prezentujemy bieżące sprawy z rynku nieruchomości. Aktualności to gablota spraw codziennych. Masz ciekawą sprawę napisz e-mail: biuro@pprn.pl

 • Struktura procesu sprzedaży

  Dodano: 18/03/2019


  Jak sprzedawać dużo, drogo i mieć zadowolonych klientów? Tomasz Kalko opisuje wszystkie cele procesu sprzedaży i radzi, jak krok po kroku je realizować, by cieszyć się długofalowymi efektami.

  Czytaj dalej
 • Od 800 zł do kilkudziesięciu tysięcy – tyle może kosztować projekt domu

  Dodano: 15/03/2019
  z24550755ihod-800-zl-do-kilkudziesieciu-tysiecy-tyle-moze-k

  Indywidualny projekt domu jednorodzinnego może kosztować tyle, co osiem katalogowych projektów budynków o zbliżonych wymiarach i rozwiązaniach technologicznych. Ceny z gotowych planów rozpoczynają się od 800 zł, natomiast kwota za projekt oryginalny może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych – podpowiadają eksperci serwisu Domiporta.pl.

  Czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 1/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  Dodano: 13/03/2019

  Marka, także osobista, to obietnica unikalnych wartości, które możesz dać od siebie. Jest to sposób, aby potencjalni klienci widzieli Ciebie, Twoją firmę jako jedyną możliwość na rozwiązanie ich problemu. W tym numerze przedstawiamy wiele aspektów kształtowania wizerunku. Wizerunku zawodu, marki firmy czy też marki osobistej.

  Czytaj dalej
 • Poleca tylko klient usatysfakcjonowany

  Dodano: 13/03/2019
  grafika4

  Jak ważne są polecenia i jaki jest ich wpływ na prowadzony biznes? To wie każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami. Skłonność klientów do polecania naszej firmy jest najlepszą miarą tego, jak dobrze służy ona klientom.

  Czytaj dalej
 • 500+ nie wystarczy na wynajęcie mieszkania, ale obniży koszty

  Dodano: 11/03/2019
  shutterstock_182669003

  Świadczenia z rozszerzonego programu Rodzina 500 plus mogłyby pokryć nawet 60% kosztów wynajmu mieszkania – szacują eksperci serwisu Domiporta.pl. Na rozszerzeniu programu o pierwsze dziecko najbardziej skorzystaliby mieszkańcy Rzeszowa, Lublina i Białegostoku.

  Czytaj dalej
 • Najem mieszkań. Pośredniczyć czy zarządzać?

  Dodano: 11/03/2019

  Inwestowanie w mieszkania na wynajem stało się modne, a inwestorzy często szukają wsparcia w obsłudze najmu. Ale do obsługi klientów o specyficznych wymaganiach niezbędne są wiedza i dobra opinia na rynku. O tym, dlaczego w swoje usługi warto włączyć także profesjonalną obsługę najmu, pisze Hanna Milewska-Wilk.

  Czytaj dalej
 • Praca na żywym organizmie

  Dodano: 08/03/2019

  Przyszłości pośrednictwa w obrocie nieruchomościami należy upatrywać w integracji całego środowiska – to teza, która znajduje potwierdzenie w opiniach pośredników. O realiach współpracy między pośrednikami Dominika Mikulska rozmawia z Rafałem Szelenbaumem, właścicielem biura RS Real Estate, pośrednikiem, menedżerem, mentorem, przewodniczącym Komisji ds. MLS przy Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

  Czytaj dalej
 • Kursy licencyjne dla zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami – autoryzowane przez F PPRN

  Dodano: 05/03/2019

  kursy

  Kursy licencyjne dla zarządców nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami – autoryzowane przez F PPRN.

  Kursy przygotowują do egzaminów na licencję FPPRN Warszawa – Łódź – Katowice –  Opole – Wrocław – Trójmiasto  – Lublin. Więcej patrz link
  Czytaj dalej
 • Transmisje LIVE – wykorzystaj topową funkcję Facebooka

  Dodano: 04/03/2019

  Wideo w social media angażuje bardziej niż posty oparte tylko na zdjęciach czy tekście. Nic w tym dziwnego, że filmy coraz chętniej wykorzystywane są także do promocji działań pośredników. Dlaczego warto postawić na transmisje na żywo i jak przygotować live na Facebooku, pisze Sylwia Dębowska-Lenart.

  Czytaj dalej
 • „Domiporta i Przyjaciele” – polecenia się opłacają

  Dodano: 04/03/2019

  Oferta „Domiporta i Przyjaciele” jest skierowana do obecnych, jak i nowych Klientów. Agencje nieruchomości, które współpracują z serwisem mogą polecać nam nowych Klientów – w ramach nagrody obie strony otrzymają bonusowy Pakiet Podbić i Wyróżnień po 3 miesiącach trwania umowy.

  Czytaj dalej