Nasz profil na Facebook.com - polub nas

media

Prezentujemy informacje o ciekawych opiniach i wypowiedziach w mediach odnoszących się do rynku nieruchomości.

 • Aranżacja wnętrz: egzotyczne akcenty… bambus w dodatkach…

  Dodano: 16/07/2018

  Aranżując własne wnętrza poszukujemy nietypowych rozwiązań, nowych pomysłów na wykończenie zamieszkiwanych przestrzeni. Jeśli marzymy o egzotycznych akcentach w swoim domu warto wprowadzić bambusowe elementy do pomieszczeń. Jakie dodatki wykonane z tego materiału sprawdzą się najlepiej?

  Czytaj dalej
 • Co zrobić w przypadku znaleziska archeologicznego na placu budowy?

  Dodano: 16/07/2018

  Jedną z przyczyn opóźnienia prac, a nawet uniemożliwiających ich kontynuacje są znaleziska archeologiczne. Co w takim przypadku musi zrobić inwestor? Kiedy należy zawiadomić policję, a kiedy konserwatora zabytków?

  Czytaj dalej
 • Kupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym?

  Dodano: 16/07/2018

  Wciąż trwa sprzedażowy boom na pierwotnym rynku mieszkaniowym. Alternatywą dla rynku nowych mieszkań są lokale mieszkalne z drugiej ręki? Jakie mieszkania preferują kupujący – z rynku pierwotnego czy wtórnego? Jakie korzyści płyną z każdego z tych rynków nieruchomości?

  Czytaj dalej
 • Historia miłości wypisana na ścianach – agent nieruchomości pomógł w zaręczynach

  Dodano: 16/07/2018
  redfin

  Agent nieruchomości w Polsce jest zupełnie inaczej postrzegany niż w Stanach. Oto historia, gdy w zaręczynach pewnej parze pomógł agent nieruchomości. Tak to się robi na Zachodzie!
  Wszystko zaczęło się od marzenia Kevina Murray’a oraz Kimberly Gendron o wspólnym domu w Milwaukee. W ich urzeczywistnieniu pomógł agent nieruchomości agencji Redfin. I zrobił dużo więcej.

  Czytaj dalej
 • Wynajmij dom Franka Sinatry w Kalifornii – uwaga! Nie jest tanio

  Dodano: 16/07/2018
  posiadlosc-franka-sinatry-w-malibu-zdjecia-ofertowe-zillow-com

  Niezapomniany artysta estradowy. Twórca przebojów „New York, New York” czy „My Way” zmarł w 1998 w Los Angeles. Pozostawił po sobie bogatą dyskografię oraz wspaniałą posiadłość, którą teraz można wynająć.

  Od kilku dni można wynająć posiadłość, w której wielki artysta wraz z małżonką spędzili ostatnie lata życia. Na wynajem została wystawiona posiadłość znajdująca się w Malibu.

  Czytaj dalej
 • Specustawa mieszkaniowa czy lex deweloper? Wiceminister odpowiada na pytania

  Dodano: 16/07/2018
  bez-tytulu

  Wczoraj popołudniu odbył briefing wiceministra inwestycji i rozwoju Artura Sobonia. Tematem były kontrowersje związane ze spec ustawą mieszkaniową.

  We wczorajszym wystąpieniu wiceminister Artur Soboń odniósł się do larum jakie podniosły chociażby Kongres Ruchów Miejskich bądź Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN.

  Spec ustawa mieszkaniowa
  Ministerstwo broni swojego pomysłu argumentując korzyści gmin, bo będą kształtować zamiary inwestora w czytelnych i transparentnych procedurach. Ponadto, dzięki specustawie zostaną uwolnione nowe, dotąd niewykorzystywane i znakomicie położone tereny pod zabudowę wielorodzinną. Wszystko to ma spowodować, że procedura załatwiania pozwoleń będzie przebiegać szybciej. Ministerstwo podaje, że czas skróci się z 5 do jednego roku.

  Czytaj dalej
 • Nowo powstające osiedle Budlexu będzie ozdobione muralem

  Dodano: 16/07/2018
  materialy-prasowe-budlex

  Spółka Budlex zaprosiła kilkunastu artystów z całej Polski do udziału w konkursie na projekt muralu oraz form przestrzennych, które będą spójnym wyróżnikiem nowego osiedla mieszkaniowego powstającego w Toruniu przy ul. Targowej.

  Aby dostarczyć najlepszy z możliwych murali deweloper postanowił zorganizować otwarty konkurs i zaprosić do współpracy znanych artystów.

  Czytaj dalej
 • Profesjonalny Agent w pigułce

  Dodano: 16/07/2018

  Z myślą o wsparciu pośredników w ich pracy portal Nieruchomosci-online.pl stworzył program #ProfesjonalnyAgent powiązany z osobistym Kontem Agenta. Program stawia na rzetelność i kompletność, których oczekują poszukujący nieruchomości.
  Wzmocniona widoczność, darmowe wyróżnienia… czcesz dowiedzieć się, jak najwięcej skorzystać z uczestnictwa w programie?

  Czytaj dalej
 • Bez procentów proszę, czyli o wynagrodzeniu pośrednika inaczej

  Dodano: 13/07/2018

  Czy wynagrodzenie prowizyjne dla agenta nieruchomości to jedyne i najlepsze istniejące rozwiązanie? Piotr Dobrowolski, radca prawny i specjalista w prawie nieruchomości, omawia inne modele obliczania wynagradzania, widząc w tym szansę na zwiększenie prawdopodobieństwa jego otrzymania.

  Czytaj dalej
 • Aranżacja wnętrz: ciekawe pomysły na zagospodarowanie poddasza

  Dodano: 11/07/2018

  Skosy, załamania ścian, nieregularne kształty sprawiają, że poddasza stanowią trudną przestrzeń do aranżacji. Jednocześnie te nietypowe kształty sprawiają, że pomieszczenia te są ciekawe i dają możliwości stworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych wnętrz np. sypialni, pokoju gościnnego lub dziecięcego, gabinetu itp. W jaki sposób zaaranżować przestrzeń na poddaszu?

  Czytaj dalej