Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

REAL Obrót Nieruchomosciami Sp z o.o.

Adres: ul.Piotrkowska 233 lok. 3

Kod pocztowy: 90-456

Miasto: Łódź

Województwo: łódzkie

Telefon 1: 042-633-02-60 ,

Telefon 2: 042-633-02-50

Telefon komórkowy: +48509726118

E-mail: biuro@real.com.pl

Strona www: www.real.com.pl

Działalność: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

REAL Obrót Nieruchomosciami Sp z o.o.

Misją naszej firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obsługujemy klientów zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Zapewniamy obsługę w zakresie:

•sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkalnych (lokali i domów)
•sprzedaży i wynajmu lokali użytkowych oraz obiektów komercyjnych
•sprzedaży działek budowlanych i letniskowych oraz terenów na cele inwestycyjne
•sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego w imieniu dewelopera
•doradztwa w zakresie rynku nieruchomości – sporządzania opinii, analiz i badań rynku
•pośrednictwa kredytowego
Pośrednicy naszej firmy to ludzie z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy odbyli specjalistyczne kursy na pośrednika w obrocie nieruchomościami, większość posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami: Dysponujemy dużą bazą ofert, z każdego segmentu rynku nieruchomości, którymi zarządzamy poprzez nowoczesny program komputerowy, dzięki któremu możemy zapewnić szybkie kojarzenie przyjmowanych ofert z zapotrzebowaniami Klientów oraz ich informowanie na bieżąco o nowych propozycjach.
Real Obrót Nieruchomościami Sp. z o.o. współpracuje z wieloma biurami nieruchomości w Łodzi i okolic. Nasza firma jest współzałożycielem i jednocześnie uczestnikiem sieci biur nieruchomości o nazwie Łódzki Rynek Nieruchomości. Oferty wymieniane między firmami, również należącymi do sieci Centralny Bank Nieruchomości, wzbogacają bazę Klientów oferujących i poszukujących. W ten sposób będziecie mieć Państwo dostęp do niezliczonej liczby ofert z Łodzi i okolic, a o każdej ofercie sprzedaży lub wynajmu będzie wiedziało kilkudziesięciu pośredników.

Prowadzimy analizy i badania łódzkiego rynku nieruchomości dla potrzeb własnych i Klientów. Monitorujemy ceny nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym, przygotowujemy opinie w celu określenia możliwości sprzedaży nieruchomości. Świadczymy usługi doradztwa dla inwestorów w celu przygotowania konkurencyjnej oferty sprzedaży nowobudowanych mieszkań lub domów.

Mamy duże doświadczenie w sprzedaży inwestycji z rynku pierwotnego. Zapraszamy do współpracy wszystkich deweloperów, którzy chcieliby powierzyć sprzedaż realizowanych przez siebie inwestycji doświadczonym fachowcom.

Udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, budowlanych, pożyczek itp. na sfinansowanie zakupu, rozbudowy, modernizacji nieruchomości. Dzięki współpracy z wieloma bankami – kredyt dopasowujemy do klienta, a nie odwrotnie.

Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy fachowość i rzetelność przy transakcjach prowadzonych za naszym pośrednictwem. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, doświadczenie oraz znajomość rynku nieruchomości przyczynią się do realizacji Państwa marzeń.

Zapraszamy
Pn – Pt 9:00 – 18:00
Sb 10:00 – 14:00

Facebook
Twitter
LinkedIn