Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Horyzont Nieruchomości Jakub Paradecki

Adres: ul. M. Kopernika 46

Kod pocztowy: 90-553

Miasto: Łódź

Województwo: łódzkie

Telefon 1: 42 637 10 46

Telefon komórkowy: 500 257 244

E-mail: biuro@horyzont.lodz.pl

Strona www: www.horyzont.lodz.pl

Facebook: Horyzont Nieruchomości Jakub Paradecki

Działalność: obrót nieruchomościami, wycena nieruchomości, rzeczoznawstwo majątkowe, certyfikaty energetyczne

Horyzont Nieruchomości Jakub Paradecki

W Biurze Horyzont Nieruchomości Jakub Paradecki spotkasz młody, ambitny zespół profesjonalistów, którzy pomogą Ci przejść przez trudny proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Współpracując z nami masz do dyspozycji wiedzę i doświadczenie licencjonowanych pośredników, rzeczoznawców majątkowych, doradcy kredytowego. U nas możesz wykonać certyfikaty i audyty energetyczne. Nie musisz z każdym problemem iść do innego biura. U nas załatwisz wszystko.

Nasza przynależność do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej daje ci gwarancję uczciwej, rzetelnej i profesjonalnej obsługi wynikającej ze standardów zawodowych, których zobowiązaliśmy się przestrzegać.

Jeśli więc jesteś osobą poszukującą nieruchomości do kupna lub najmu sprawdź naszą ofertę. Bardzo prawdopodobne, że znajdziesz tam to, czego szukasz. Jeśli jednak nie znalazłeś, powiedz nam o tym lub napisz, a my znajdziemy ją dla Ciebie i pomożemy Ci w jej nabyciu lub najmie.

Jeśli sprzedajesz swoją nieruchomość lub chcesz ją wynająć, zgłoś ją do naszego Biura, a my zajmiemy się jej promocją i poszukiwaniem nabywcy lub najemcy oszczędzając Twój czas. O postępach naszej pracy będziemy Cię na bieżąco informować, aż do momentu podpisania umowy sprzedaży lub wynajmu.

Jeśli potrzebujesz tylko wyceny nieruchomości lub certyfikatu energetycznego, skontaktuj się z nami, a w ciągu kilku dni otrzymasz gotowe opracowanie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn