Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

EXPERT s.c. Zbigniew Kubiński Magdalena Strzelecka Biuro Obrotu Nieruchomościami

Adres: Al. Kościuszki 3

Kod pocztowy: 90-418

Miasto: Łódź

Województwo: łódzkie

Telefon 1: 42 632 12 34

Telefon 2: 42 632 72 34, fax 42 636 40 20

Telefon komórkowy: 501213604

E-mail: expert@expert.pl

Strona www: www.expert.pl

Facebook: www.facebook.com/zbigniew.kubinski

Skype: zbyszekkubinski

Działalność: pośrednictwo, doradztwo w zakresie rynku nieruchomości

EXPERT s.c. Zbigniew Kubiński Magdalena Strzelecka Biuro Obrotu Nieruchomościami

Biuro Expert prowadzi swoją działalność już od 30 lat. Biuro EXPERT s.c. Zbigniew Kubiński – Magdalena Strzelecka w Łodzi istnieje dla Państwa na rynku nieruchomości już od 1991 r., zajmujemy się pośrednictwem w zakresie najmu, kupna-sprzedaży oraz dzierżawy. Nasza firma prowadzi również usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości. Właściciele są długoletnimi ekspertami w zakresie rynku nieruchomości. Pośrednicy pracujący w biurze posiadają licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami F PPRN (nr 19, 107).
Zbigniew Kubiński jest członkiem renomowanego Powszechnego Towarzystwa Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości (PTEiDRN), posiada tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Patrz link http://profesjonalista.net/v2/wordpress/?page_id=117&action=view_single&id=10 Należymy do Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości F PPRN www.pprn.pl

Nasza firma jest uczestnikiem sieci wymiany ofert CBN patrz link http://cbn.pl/siec/show/id/2 – Centralny Bank Nieruchomości, dzięki czemu szukając wymarzonego domu, mieszkania, działki czy lokalu już nie muszą Państwo odwiedzać wszystkich firm. Wchodząc do jednego z naszych z biur mają Państwo dostęp do ofert nieruchomości zgłoszonych zarówno na naszej firmie, jak i w biurach z nami współpracujących. Również zgłaszając ofertę nieruchomości do najmu, sprzedaży na wyłączność w naszym biurze natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur uczestników Sieci. Jedno zgłoszenie, jeden kontakt z biurem a pracę nad Twoją ofertą rozpoczyna wielu pośredników z sieci CBN. Właściciele firmy są członkami Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej (SPONPC). Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy Al. Kościuszki 3. Zakres działalności naszego biura to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, komercyjnymi oraz gruntowymi.Prowadzimy doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, wykonujemy ekspertyzy i opracowania dotyczące rynku nieruchomości oraz poradnictwa dotyczące spraw rynku nieruchomości. Zajmujemy się również współpracą z bankami w zakresie kredytowania nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura przy Al. Kościuszki 3 w Łodzi od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00. Kontakt:

e-mail: expert@expert.pl

Łódź 90-418, al. Kościuszki 3
tel. 42 632-72-34, 501 213 604
fax 42 636-40-20

pn. – pt. w godz. 9.00 -17.00

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn