Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

AkcesAG Biuro Obrotu Nieruchomościami

Adres: Narutowicza 59

Kod pocztowy: 90-130

Miasto: Łódź

Województwo: łódzkie

Telefon 1: (42) 678 99 02

Telefon 2: (42) 678 54 19

Telefon komórkowy: +48 507 105 965

E-mail: akcesag@akcesag.com.pl

Strona www: www.akcesag.com.pl

Działalność: Szanowni Państwo, Prezentujemy Państwu Biuro Obrotu Nieruchomościami "Akces AG" z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 59 (róg Składowej i Narutowicza). Firma od chwili rozpoczęcia swojej działalności w 1996 r. świadczy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu: domów, mieszkań, lokali handlowych, usługowych, biurowych, magazynowych i działek budowlanych. Zajmujemy się również sprzedażą nieruchomości komercyjnych i terenów przemysłowych. Właścicielka biura mgr inż. Anna Gajda jest osobą z wieloletniem doświadczeniem w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową nr 488. Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej oraz członkiem Komisji Międzynarodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz działając zgodnie z obowiązującymi przepisami, traktującymi o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, posiada wykupione w firmie Generali, obowiązkowe dla tego rodzaju działalności ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Biuro Obrotu Nieruchomościami "Akces AG" współpracuje z wieloma łódzkimi i poza łódzkimi biurami w ramach Centralnego Banku Nieruchomości CBN i Łódzkiego Rynku Nieruchomości ŁRN - komputerowej sieci wymiany ofert.

AkcesAG Biuro Obrotu Nieruchomościami

Biuro „Akces AG” zapewnia pełną obsługę w zakresie zbywania i nabywania oraz najmu i wynajmu domów, lokali mieszkalnych, lokali i obiektów użytkowych (biurowych, sklepowych, magazynowo-produkcyjnych) oraz sprzedaży i dzierżawy działek budowlanych, letniskowych, rolnych i terenów przemysłowych. Głównym zadaniem Biura jest rozreklamowanie w Internecie oraz prasie powierzonych jej przez właścicieli (dysponentów) do sprzedaży lub wynajmu oraz aktywna praca z klientami pragnącymi zainwestować na rynku nieruchomości, poprzez poszukiwanie ofert do zakupu lub najmu zbieżnych z ich oczekiwaniami.
Biuro Obrotu Nieruchomościami „AkcesAG” reklamuje swoje oferty nieruchomości na portalach internetowych działających w branży nieruchomości oraz w lokalnej prasie, głównie w środowym dodatku Gratka do Dziennika Łódzkiego. Usługi Biura obejmują również kompletowanie i wstępną weryfikację dokumentów potwierdzających stan prawny nieruchomości bądź spółdzielczego prawa do lokalu, domu, niezbędnych do sprzedaży, takich jak wypisy z ksiąg wieczystych, wypisy z ewidencji gruntów i budynków, stosowne zaświadczenia ze spółdzielni mieszkaniowych, wypisy z planów zagospodarowania przestrzennego itd. Nasza firma współpracuje z renomowanymi kancelariami notarialnymi, zapewniającymi profesjonalną obsługę prawną przy sporządzaniu umów sprzedaży oraz z bankami udostępniającymi środki finansowania rynku nieruchomości.
W celu usprawnienia obsługi naszych klientów Biuro Obrotu Nieruchomościami „AkcesAG” współuczestniczy w komputerowej sieci, którą tworzy ponad 20 największych łódzkich biur nieruchomości – jest to tzw. system wielokrotnego oferowania (ang. MLS) i są to członkowie dwóch sieci biur nieruchomości działających na rynku łódzkim, tj. Łódzkiego Rynku Nieruchomości oraz Centralnego Banku Nieruchomości, które w wyniku porozumienia zawartego we wrześniu 2004 r. pod patronatem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej, połączyły się celem utworzenia wspólnej bazy ofert. Dzięki temu powstała nowoczesna forma współpracy między profesjonalnymi biurami, która umożliwia wymianę ofert za pośrednictwem Internetu i pracę na wspólnej bazie ofert nieruchomości. Klient zainteresowany zakupem nieruchomości przychodząc do Biura Obrotu Nieruchomościami „Akces AG” otrzyma dostęp do ofert wszystkich biur uczestników sieci.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn