Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Twój klient się zmienia, czyli jak wykorzystać persony w marketingu i sprzedaży mieszkań

W pracy nad budową strategii sprzedaży i komunikacji z klientami na rynku nieruchomości nie można działać po omacku. W skutecznym działaniu pomagają persony mieszkaniowe, czyli sylwetki zakupowe klientów. Czym dokładnie są, jakie są ich typy i jak je efektywnie wykorzystywać, piszą Iza Bernau-Ławniczak i Przemysław Chimczak-Bratkowski.

Czytaj artykuł

Autorzy:

Iza Bernau-Ławniczak

Szefowa projektów badawczych Customer Insights w Very Human Services, członkini zarządu agencji VHS. Buduje silne marki i strategie rozwoju firm. Projektuje usługi sprzedaży, np. dla retailu, hoteli, spa, lotnisk, muzeów. Doświadczona ekspertka od badań, analizowania trendów, budowania doświadczeń zakupowych (customer experience).

Przemysław Chimczak-Bratkowski

Współzałożyciel ThinkCo, firmy doradczej specjalizującej się w analizie rynku oraz tworzeniu strategii nowych inwestycji. Prezes Fundacji Rynku Najmu, organizacji powstałej w celu profesjonalizacji i tworzenia standardów najmu w Polsce. Architekt i ekspert w dziedzinie inwestycji na wynajem (PRS, prywatnych akademików, colivingów, domów seniora), co potwierdzone zostało w 2019 roku międzynarodową nagrodą Archi-World Academy Award.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij ten artykuł

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów