Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Mobilne aplikacje w sprzedaży nieruchomości (WIDEO).

Zapoznaj się z ciekawymi filmami portalu nieruchomosci-online.pl o wykorzystaniu mobilnych aplikacji w sprzedaży nieruchomości.

Część 1 Czym jest mobile?
Pierwsza część rozmowy poświęconej możliwościom jakie daje technologia mobilna w obszarze sprzedaży nieruchomości. Zdefiniowanie tego czym w praktyce jest mobile.


Część 2 Co oznacza bycie mobile ?
Kolejna część rozmowy poświęcona możliwościom jakie daje technologia mobile w obszarze sprzedaży nieruchomości. Tym razem definiujemy co w praktyce oznacza bycie mobile.

Część 3 Wpływ technologii mobile na sprzedaż nieruchomosci.
Kontynuacja rozmowy poświęconej możliwościom jakie technologia mobile daje biurom nieruchomości. W tym odcinku na bazie konkretnych danych analizujemy wpływ technologii mobile na efektywność sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki sektora nieruchomości.

Część 4 Sprzedaż nieruchomosci poprzez aplikację.
W kolejnej części rozmowy poświęconej wykorzystaniu możliwości, jakie daje mobile, do sprzedaży nieruchomości przyglądamy się kwestii aplikacji mobilnej. Jak powinna wyglądać aplikacja by efektywnie zachęcać do sprzedaży? Czy aplikacja mobilna rzeczywiście może sprzedawać? Odpowiedzi na te pytania szukamy przyglądając się bliżej funkcjonalnościom aplikacji nieruchomosci-online.

Część 5 Konwersja ruchu na urządzeniach mobilnych.
W ostatniej części rozmowy z cyklu mobile dla biur nieruchomości rozmawiamy na temat konwersji ruchu na urządzeniach mobilnych. Na ile umieszczenie ogłoszenia w kanałach mobilnych zwiększa szansę na sprzedaż nieruchomości? Odpowiedź na to pytanie dobrze podsumowuje rolę jaką technologia mobile już dziś wnosi, i jaką jeszcze będzie wnosić, w podniesienie efektywności sprzedaży na rynku nieruchomości.

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów