Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

Gdy liczy się profesjonalizm

653x200-naglowek-do-artykulu_pprn.pl

Profesjonalny Agent – to oficjalna nazwa programu, którego jednym z głównych celów jest promocja agentów dbających o kompletność i rzetelność informacji zawartych w swoich ogłoszeniach. Inicjatorem całej akcji są serwis Nieruchomosci-online.pl, we współpracy z producentem oprogramowania dla biur nieruchomości Galactica.


Portal Nieruchomosci-online.pl oddaje moc sprawczą w ręce agentów nieruchomości. Dzięki nowej funkcjonalności (Konto Agenta) daje im możliwość samodzielnego zarządzania ogłoszeniami i możliwość kształtowania profesjonalnego wizerunku, dzięki osobistemu profilowi, na którym widnieć może odznaczenie Profesjonalny Agent, przyznawane w ramach programu.
 
–  Od dłuższego czasu  spotykaliśmy się ze stwierdzeniem, że na rynku brakuje jednolitego standardu, który wyznaczałby poziom profesjonalnego przygotowania ogłoszeń nieruchomości – mówi Michał Kurczycki z serwisu Nieruchomosci-online.pl. – Proces deregulacji jeszcze bardziej utwierdził nas w przekonaniu, że coś trzeba w tym temacie zrobić. Doszliśmy do wniosku, że należy promować tych pośredników, którzy w swojej pracy przykładają sporą wagę do jakości wykonywanej pracy. Zależy nam by w dłuższej perspektywie, ogłoszenia nieruchomości przedstawiające wszystkie potrzebne Klientowi informacje, stały się pewnym standardem – wyjaśnia Kurczycki.
 
Na bazie doświadczeń z użytkownikami serwisu opracowano „standard kompletności ogłoszenia”. Zawiera on kluczowe z punktu widzenia poszukującego nieruchomości informacje, które osoba pośrednicząca w sprzedaży nieruchomości powinna znać i udostępnić.
 
– Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by właśnie takie kompletne ogłoszenia promować jak najmocniej i przyzwyczajać do nich zarówno Klientów, jak i pośredników – deklaruje przedstawiciel Nieruchomosci-online.pl.   – Wprowadzanie ogłoszeń zgodnie ze standardem, jest zintegrowane z oprogramowaniem do obsługi biur nieruchomości firmy Galactica, a mamy nadzieję, że w niedalekiej  przyszłości dołączą także inni producenci oprogramowania – dodaje.
 
W ramach programu, ogłoszenia przedstawiające w sposób kompletny dane na temat oferowanej nieruchomości, będą lepiej promowane w serwisie, a co za tym idzie, będą uzyskiwać większą liczbę odwiedzających. Program przewiduje bezpośrednie gratyfikacje dla pośredników biorących w nim udział.  Zyskać będzie można między innymi dodatkowe pakiety wyróżnień w serwisie. Ponadto każdy z partnerów programu przygotował dla przystępujących pakiet korzyści.
 
Więcej na temat szczegółów programu i korzyści z uczestnictwa w nim, znaleźć można na stronie internetowej www.nieruchomosci-online.pl/profesjonalny-agent.html

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów