Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

„Badanie, weryfikacja tożsamości klienta i sprawdzanie wiarygodności najemcy”

22 czerwca 2023 r. godz. 11 – 15

Szkolenie ON-LINE na żywo z pośrednictwem platformy ZOOM

Celem tego szkolenia jest przekazanie słuchaczom aktualnej, praktycznej wiedzy w zakresie badania, weryfikacji tożsamości klienta i sprawdzania wiarygodności potencjalnego najemcy. W dzisiejszych czasach istnieje coraz większa potrzeba dbania o bezpieczeństwo i ograniczanie ryzyka związanego z nieuczciwymi klientami i najemcami. Dlatego też ważne jest, aby posiadać narzędzia i umiejętności pozwalające na skuteczną identyfikację oraz ocenę wiarygodności tych osób.

Na szkoleniu zostaną przedstawione zagadnienia m.in.:

I. Badanie i weryfikacja tożsamości klienta

II. Sprawdzania wiarygodności najemcy

III. Weryfikacja cudzoziemca – potencjalnego najemcę

IV. Programy do weryfikacji najemców

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy będą posiadali wiedzę teoretyczną i praktyczną do przeprowadzania skutecznych badań tożsamości klienta i sprawdzania wiarygodności potencjalnych najemców.

Szkolenie prowadzić będą;

Marta Wysocka-Fronczek – prawnik, compliance officer, certyfikowany ekspert AML, właściciel Kancelarii Prawnej LEX & FINANCE. Posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w instytucjach finansowych w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu oraz procedur bezpieczeństwa. Specjalizuje się w zakresie pomocy prawnej w przygotowaniu procedur i dokumentacji z AML i RODO, oraz w sprawach związanych z kontrolą przedsiębiorców.

Tomasz Błeszyński – certyfikowany doradca rynku nieruchomości, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami i zarządca nieruchomości. Profesjonalista z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Coach, mentor, bloger, think – tank, audytor energetyczny. Wieloletni wykładowca akademicki, prelegent na konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach. Autor analiz, raportów, prognoz i komentarzy oraz licznych publikacji.

Cena szkolenia:

370 zł. – brutto / osoba – opłata standardowa

330 zł. – brutto /osoba – członkowie, absolwenci kursów licencyjnych SPRNPC

Opłata obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały dydaktyczne w formie elektronicznej, oraz wydanie stosownego zaświadczenia.

Dla osób posiadających licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości FPPRN szkolenie jest zaliczane w systemie jakościowo – kompetencyjnym i spełnia wymogi szkolenia ustawicznego dla pośredników w obrocie nieruchomościami.

Informacje – program – zapisy: http://sprnpc.pl/szkolenia

Formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/9hF3Q4mpMQhn8gZV6

Kontakt: SPRNPC

tel. +48  662 15 90 33

 e-mail; biuro@sprnpc.pl

Udostępnij ten artykuł

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów