Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Poleca tylko klient usatysfakcjonowany

  Dodano: 13/03/2019
  grafika4

  Jak ważne są polecenia i jaki jest ich wpływ na prowadzony biznes? To wie każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami. Skłonność klientów do polecania naszej firmy jest najlepszą miarą tego, jak dobrze służy ona klientom.

  W praktyce rynkowej obserwowane jest, że biura nieruchomości ograniczają obecność na portalach ogłoszeniowych, wybierając te najbardziej skuteczne i efektywne kosztowo. W efekcie ma miejsce odpływ biur z portali, które nie spełniają powyższych oczekiwań. Obserwując stabilny trend liczby klientów abonamentowych portalu Nieruchomosci-online.pl, można śmiało powiedzieć, że ten problem zupełnie go nie dotyczy. Jest wręcz przeciwnie, o czym świadczy także największa liczba ogłoszeń importowanych przez biura na portal oraz rosnąca z roku na rok liczba pozytywnych opinii.

  Badanie satysfakcji klientów portalu Nieruchomosci-online.pl przeprowadzone w styczniu 2019 roku metodą Net Promoter Score, wskazuje że jest to ceniony partner biznesowy branży.

  Net Promoter® Score to wskaźnik służący do pomiaru lojalności klienta. Badanie opiera się na jednym pytaniu: „W skali od zera do dziesięciu, na ile prawdopodobne jest, że polecisz firmę X swojemu znajomemu?” Stanowi ono kwintesencję wskaźnika NPS i dotyczy skłonności klienta do polecenia firmy swoim znajomym.

  Szukasz rekomendacji, gdzie promować swoje oferty? Publikowane w internecie statystyki porównawcze budzą wątpliwości?

  Zobacz, co mówią sami pośrednicy! Sprawdź wyniki badania satysfakcji klientów portalu Nieruchomosci-online.pl

  https://www.nieruchomosci-online.pl/porady/rok-rosnacej-satysfakcji-badanie-2019-8352.html

  —-

  Nieruchomosci-online.pl znajduje się w ścisłej czołówce serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym najwięcej aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego. Nieruchomosci-online.pl to ponad dwa miliony osób poszukujących nieruchomości w każdym miesiącu.