Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • „LEPIEJ W DOMIPORTA” – nowi użytkownicy mogą się o tym przekonać na lepszych warunkach

  Dodano: 04/02/2019

  Nowi, profesjonalni użytkownicy otrzymają lepsze warunki na start w serwisie domiporta.pl! Agencje nieruchomości, które obecnie nie współpracują z serwisem otrzymają niższe ceny na abonament przez cały okres trwania umowy oraz Pakiet Podbić i Wyróżnień w pierwszym miesiącu trwania umowy. Głównym miejscem promocji akcji będzie grupa na FB zrzeszająca profesjonalistów z branży – “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości” Patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/

   

  Warto też dodać, że warunkami akcji “Lepiej w Domiporta” będą objęci również użytkownicy profesjonalni niekorzystający z oferty serwisu dłużej niż przez ostatnie 6 miesięcy.

  Zasady promocji

  W ramach promocji nowy, profesjonalny użytkownik wykupując pakiet “Domiporta LEPIEJ” może skorzystać z usługi abonamentowej na preferencyjnych warunkach. Umowa na świadczenie usług jest zawierana na czas nieokreślony, a preferencyjne warunki obowiązują przez cały czas trwania umowy.

  Dodatkowo w ramach promocji, użytkownik otrzymuje jednorazowy i bezpłatny Pakiet Podbić w liczbie 30 sztuk i Ogłoszeń Wyróżnionych w liczbie 3 sztuk, które można wykorzystać w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy abonamentowej.

  Serwis przygotował również ofertę dla swoich obecnych klientów. Użytkownik Profesjonalny w ramach posiadanego przez siebie abonamentu w serwisie domiporta.pl może nabyć jednorazowo Pakiet Podbić i Wyróżnień składający się z usługi 30 Podbić oraz 6 Wyróżnień.

  Warunkiem skorzystania z promocji w obu przypadkach jest zgłoszenie się w ramach grupy “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Lepiej w Domiporta” przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Link do formularza znajdziesz na Facebook w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Lepiej w Domiporta albo w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Grup Patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/

  Zapisy ruszają 4 lutego 2019 roku o godzinie 12:00.

  Domiporta.pl – Lepiej znajdź mieszkanie

  O serwisie

  Domiporta.pl od wielu lat jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości posiadającym w swojej bazie kilkaset ofert sprzedaży i najmu. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami branżowymi Domiporta.pl stworzyła szeroką bazę porad, raportów i analiz, które cytowane są przez największych wydawców mediów.