Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • „Budując przyszłość – Nowe procesy, przekształcenia i trendy na rynku nieruchomości”. Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 28-29 marca 2019 roku.

  Dodano: 29/01/2019

                  Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Łodzi i Katedra Inwestycji i Nieruchomości Uniwersytetu Łódzkiego mają zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w II edycji konferencji naukowej „Budując przyszłość – Nowe procesy, przekształcenia i trendy na rynku nieruchomości”. Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 28-29 marca 2019 roku.

  Konferencja adresowana jest do przedstawicieli środowisk naukowych oraz biznesowych, zajmujących się aktualną problematyką rynku nieruchomości,  w tym głównie: rewitalizacją obszarów miejskich, problemami wyceny nieruchomości i zniesieniem użytkowania wieczystego gruntów. Głównym celem tej inicjatywy jest stworzenie forum wymiany wiedzy oraz rezultatów badań, poglądów i doświadczeń w wymienionych obszarach oraz integracja środowisk naukowych i praktyków biznesu zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla rozwoju rynku nieruchomości.

  Udział w konferencji jest bezpłatny.

  Istnieje możliwość publikacji referatu na zasadach ogólnych w czasopiśmie Świat Nieruchomości (10 pkt; 2018). Koszt publikacji wynosi 450 zł.

  Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 28 lutego 2019 r.

  Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej ulotce konferencyjnej oraz na stronie internetowej: http://kin.uni.lodz.pl/index.php?id=konferencje

  Zgłoszenia udziału będą przyjmowane za pośrednictwem formularza on-line dostępnego za pomocą niniejszego linku:

  https://goo.gl/forms/UEJMlZg3heW96efo1

   

  Kontakt w sprawie konferencji:

  dr Anna Miklaszewska

  e-mail: anna.miklaszewska@uni.lodz.pl