Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Nowa odsłona akcji rabatowej ogłoszeń nieruchomości w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook

  Dodano: 07/03/2018

  strefa-rabaty

  [SUKCES GRUPY] Ogromne zainteresowanie kolejną (drugą już akcją rabatową) w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook. Dotychczas Grupa zakupowa zrealizowała dwa projekty jeden oparty na specjalnie przygotowanej ofercie promocyjnej przez portal nieruchomosci-online.pl drugi z portalem Gratka.pl. Pierwszy projekt zaowocował ponad 700 zgłoszeniami dla skorzystania z oferty partnera nieruchomosci-online.pl w drugim projekcie tylko przez okres trzech tygodni swój akces dla skorzystania z oferty Partnera Grupy Gratka.pl złożyło blisko 500 firm. Wiele firm nie zdążyło skorzystać z tej oferty.

  [NOWA OFERTA DLA GRUPY] I oto mamy do przekazania świetną informację. że od 7 marca od godziny 12 00 Partner Gratka.pl rozpoczyna drugi etap akcji rabatowej – rozszerza swoją promocję – ta dodatkowa promocja skierowana jest zarówno dla tych, którzy złożyli zgłoszenia do projektu w pierwszym etapie jak też do tych, którzy nie skorzystali dotychczas z tych możliwości Grupy. Nowa oferta w szczególności obejmuje „starych” klientów Gratki.pl – w związku z wieloma ich postulatami również oni będą mogli skorzystać z rabatów w abonamencie tak jak „nowi” klienci. Akcja została więc znacznie rozszerzona. I jeszcze jedno – może najważniejsze nasz Partner w czasie gdy inni podwyższają ceny swoich usług wprowadza opcję gwarancji utrzymania ceny przez rok. Szczegóły sprawdźcie w regulaminie promocji, który znajdziecie w Grupie Czerwonej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości.

  [PONOWNE OTWARCIE OKNA TRANSFEROWEGO] Tak więc ponownie zostało Otwarte Okno Transferowe do drugiej odsłony Specjalnej Rabatowej Oferty  Partnera GRUPY na FB Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – portalu Gratka.pl w tym celu powstała specjalna podgrupa – Grupa Córka którą nazwana od koloru winiety Grupą Czerwoną Partnerstwo Pośredników Nieruchomości Strefa Specjalnych Rabatów z ofertą Partnera. Okno Transferowe zostało otwarte do końca marca  b.r. – po tym terminie promocja dla uczestników Grupy zostanie zamknięta. W Grupie Czerwonej znajdziecie Okno Transferowe z formularzami do oferty Partnera, regulaminy, oferty i graficzne wizualizacje.

  Z oferty skorzystają tylko przedsiębiorcy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – uczestnicy Grupy NIEBIESKIEJ Grupy Matki – Partnerstwo Pośredników Nieruchomości Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów PATRZ LINK do GRUPY NIEBIESKIEJ , którzy następie wejdą do Grupy Czerwonej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. W Grupie Niebieskiej jest już blisko 1800 firm. Tak więc najpierw wchodzimy do Grupy Niebieskiej na FB –  Grupy „matki” a później do Grupy Czerwonej – Grupy „córki” – dedykowanej dla realizacji projektu rabatowego Gratka.pl

  W Grupie Czerwonej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości Strefa Specjalnych Rabatów jest już ponad 800 firm, które są zainteresowane propozycja Partnera Grupy – wysłały one już ponad 500 zgłoszeń do Partnera – portalu Gratka.pl dla skorzystania z oferty rabatów zaproponowanych dla Grupy CZERWONEJ.

  Otwarte jest okno transferowe w tej Grupie zakupowej ze specjalną ofertą rabatową Gratka.pl. Dostęp do najnowszej Grupy „CZERWONEJ” Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Strefa Specjalnych Rabatów można uzyskać tylko poprzez uczestnictwo (zapisanie się) w Grupie „NIEBIESKIEJ” – Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów to jest ten LINK 

  Czyli najpierw wpis do Grupy Niebieskiej Patrz LINK potem wpis do Grupy Czerwonej Patrz LINK 

  Cała akcja dotyczy to tylko przedsiębiorców pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.