Nasz profil na Facebook.com - polub nas

  • W reakcji na drastyczne podwyżki cen ogłoszeń nieruchomości powstała na FB specjalna Grupa Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – „Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów”

    Dodano: 10/12/2017

    W reakcji nf3a drastyczne podwyżki cen ogłoszeń nieruchomości powstała na Facebook specjalna Grupa „Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów”. Grupa oczywiście powstała na Facebook Patrz link Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. Bunt w zagrodzie dojnych krów. Celem Grupy wg organizatorów jest upodmiotowienie małych firm tak aby w relacji z wielkimi portalami stały się podmiotem, partnerem a nie tylko przedmiotem decyzji cenowych portali. Grupa znalazła Partnera dla prezentacji swoich ofert uwzględniającego wspólny potencjał ofertowy i osobowy uczestników Grupy. Do Grupy mogą przystąpić jedynie przedsiębiorcy wykonujący działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Grupa nie jest związana z żadną organizacją jej powstanie to oddolna spontaniczna reakcja na dramatycznie wysokie podwyżki kosztów promocji ofert nieruchomości zagrażające płynności finansowej małych firm. Trzymamy Kciuki. Patrz link do Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości. Bunt w zagrodzie dojnych krów.

    Przypominamy o Grupie Doradcy Rynku Nieruchomości, pośrednicy, zarządcy, rzeczoznawcy majątkowi w której jest już ponad 16 400 uczestników rynku nieruchomości Patrz LINK