Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Nieruchomości, własność, wolny rynek, przedsiębiorczość

iHouse dla Agenta- Jesteś pośrednikiem nieruchomosci?- Weź udział w konkursie!

Baner_550x200

iHouse zorganizował konkurs dla Pośredników Nieruchomości. Zarejestruj darmowe konto i weź udział! Do wygrania tablety! Konkurs trwa tylko do 29 maja br. Wejdź na www.agent.ihouse.pl/konkurs . Super nagrody czekają na Ciebie!

Trwa Konkurs organizowany przez System Agenta iHouse, którego właścicielem jest spółka iHouse. Może wziąć w nim udział każdy, kto zajmuje się pośrednictwem nieruchomości.
System Agenta iHouse to innowacyjny system obsługi pracy pośredników zintegrowany z aplikacją mobilną i portalem ogłoszeniowym www.ihouse.pl . Powstał jako odpowiedź na wymagany w tej branży profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta. Jego twórcy liczą się z opinią branży, dlatego też zorganizowali konkurs, dzięki któremu będą mogli udoskonalić narzędzie.
By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować darmowe konto w Systemie Agenta iHouse i odpowiedzieć na jedno pytanie. Do wygrania są 4 atrakcyjne nagrody: Apple iPad mini oraz Samsung Galaxy Tab 3.
Rejestracja w Systemie Agenta jest darmowa. By założyć konto należy wejść na www.agent.ihouse.pl. Więcej o konkursie na www.agent.ihouse.pl/konkurs

Zespół iHouse.pl

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów