Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • 4 KĄTY Nieruchomości S.C.

  Adres: M.C. Skłodowskiej 2/12A

  Kod pocztowy: 20-029

  Miasto: Lublin

  Województwo: lubelskie

  Telefon 1: 81 532 15 25

  Telefon 2: 81 448 01 99

  Telefon komórkowy: 605 075 075

  E-mail: wdymek@4kn.pl

  Strona www: www.4kn.pl

  Facebook: http://www.facebook.com/pages/4-K%C4%84TY-Nieruchomo%C5%9Bci/157127554328053

  Skype: lublin.4kn

  Działalność: Wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę pod względem weryfikacji stanów prawnych nieruchomości, zgromadzenia niezbędnych dokumentów, pomocy w uzyskaniu korzystnych kredytów, współpracy z notariuszem. Zakup nieruchomości wiąże się dla Kupującego z dużymi wydatkami. Poza samą ceną musi on ponieść koszty opłat notarialnych, sądowych, bankowych oraz podatku od czynności cywilnoprawnych. Po dodaniu do tego prowizji dla Biura Nieruchomości Kupujący musi dodatkowo zapłacić około 5% wartości nieruchomości - co np dla mieszkania za 200 000zł daje około 10 000zł Decydując się na zakup nieruchomości znajdującej się w naszej bazie nie zapłacą Państwo prowizji gdyż nie pobieramy prowizji od Kupującego! Koszt usługi pośrednictwa pokrywa Sprzedający, zaś gdy dochodzi do umowy sprzedaży Kupujący pokrywa opłatę wynoszącą tylko 370zł brutto. Jeżeli żadna z ofert w naszej bazie nie spełnia Państwa oczekiwań, a nie mają Państwo czasu na to aby aktywnie poszukiwać mieszkania, domu, działki czy też lokalu, zachęcamy do powierzenia nam tego zadania. Koszt takiej usługi ustalamy indywidualnie w zależności od tego jakiej nieruchomości Państwo poszukują. Jeżeli znaleźli już Państwo na własną rękę nieruchomość , którą chcielibyście kupić jednocześnie mając pewność co do jej stanu prawnego oraz prawidłowego przebiegu transakcji proponujemy skorzystanie z naszych usług. Koszt takiej usługi wynosi w przypadku mieszkania 740zł brutto, zaś w przypadku działki, domu czy lokalu użytkowego ustalany jest indywidualnie w zależności od typu i lokalizacji nieruchomości. Gdy dojdzie do notarialnej umowy sprzedaży przygotujemy Państwu zarówno komplet dokumentów niezbędnych do jej zawarcia jak również dokumenty dodatkowe, które upewnią Państwa co do tego, iż nieruchomość nie ma żadnych obciążeń i ułatwią niezbędne formalności związane z jej zakupem.

  4KĄTY Nieruchomości Lublin to młoda, rozwijająca się firma a zarazem kompetentny i kreatywny zespół ludzi.

  Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od 2007 roku, a każdy dzień to wiedza i doświadczenie.

  Posiadamy państwową licencje zawodową nr 13322 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości z terenu Lublina jak i całego województwa lubelskiego, takich jak: mieszkania, domy, działki, lokale oraz inne nieruchomości komercyjne.

  Celem przewodnim firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, wspieranie ich w kolejnych etapach realizacji transakcji, a także szybkie i korzystne świadczenie usług.

  Zapewniamy kompleksową obsługę pod względem weryfikacji stanów prawnych nieruchomości, zgromadzenia niezbędnych dokumentów, pomocy w uzyskaniu korzystnych kredytów, współpracy z notariuszem.

  Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Podążamy za zmieniającym się rynkiem, stawiając jednocześnie na dynamiczny rozwój naszej firmy.

  O sukcesie 4Kątów decydują klienci, dlatego też Państwa satysfakcja jest najważniejszym elementem strategii naszej firmy.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

  Mamy szczerą nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych klientów.

  Zespół 4Kątów