Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • 4 Ściany Sp. z o.o.

  logo

  Adres: Al. Wyzwolenia 10 lok. 127, okolica Pl. Zbawiciela

  Kod pocztowy: 00-570

  Miasto: Warszawa

  Województwo: mazowieckie

  Telefon 1: tel. /22/ 629-80-80

  Telefon 2: tel/fax /22/ 629-27-27

  E-mail: biuro@4sciany.waw.pl

  Strona www: http://4sciany.waw.pl/

  Działalność: Współpracując z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, architektami, specjalistami w dziedzinie wykańczania wnętrz i doradcami kredytowymi "4Ściany" zapewniają kompleksową obsługę swoich Klientów.

  „4Ściany” to szybko rozwijająca się i prężna firma, zajmująca się pośredniczeniem w zakupie, sprzedaży i najmie nieruchomości w Warszawie i najbliższych okolicach.

  „4Ściany” dysponują jedną z największych baz danych w Warszawie, obejmującą oferty sprzedaży mieszkań, domów i działek, jak również oferty sprzedaży i najmu lokali użytkowych, powierzchni biurowych i magazynowych. Tak bogaty asortyment pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

  Siedziba firmy zlokalizowana jest w Śródmieściu Warszawy – okolice Placu Zbawiciela.

  Wieloletnie doświadczenie zawodowe pracowników gwarantuje wysoką, profesjonalną jakość usług i bezpieczeństwo przebiegu transakcji. Współpracując z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, architektami, specjalistami w dziedzinie wykańczania wnętrz i doradcami kredytowymi „4Ściany” zapewniają kompleksową obsługę swoich Klientów.