Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • A B Nieruchomości Adam Bednarek

  logo

  Adres: Daszyńskiego 98

  Kod pocztowy: 95-070

  Miasto: Aleksandrów Łódzki

  Województwo: łódzkie

  Telefon 1: 794-71-78-78

  E-mail: biuro@abnieruchomosci.pl

  Strona www: www.abnieruchomosci.pl

  Działalność: Biuro Obrotu Nieruchomościami

  A B Nieruchomości to profesjonalne biuro zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów i działek oraz lokali. To pomoc i doradztwo w zakresie bezpiecznego i prawnego sfinalizowania transakcji.
  Wiedzę i umiejętności potwierdzone są wieloletnią praktyką zdobytą na Rynku Nieruchomości oraz uprawnieniami w postaci licencji pośrednika nr 16036.
  Dla Państwa komfortu współpracujemy z doradcami kredytowymi, notariuszami oraz licznymi innymi instytucjami. Gwarantujemy pomoc w zakresie regulacji stanów prawnych nieruchomości.
  Jesteśmy z Państwem na każdym etapie transakcji od prezentacji nieruchomości poprzez udział w negocjacjach, organizację niezbędnych dokumentów aż po finalizację u notariusza oraz na przekazaniu nieruchomości i sporządzeniu odpowiednich protokołów.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie służymy pomocą zarówno w bezpośrednim jak i mobilnym kontakcie. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę docenioną przez wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.