Nasz profil na Facebook.com - polub nas

media

Prezentujemy informacje o ciekawych opiniach i wypowiedziach w mediach odnoszących się do rynku nieruchomości.

 • Aranżacja wnętrz: łączymy stare z nowym…

  Dodano: 18/04/2018

  Aranżując wnętrza popularnym stało się łączenie starych i nowych elementów dekoracyjnych oraz wyposażenia. W jaki sposób odpowiednio łączyć różne style, aby został osiągnięty zamierzony efekt oraz w naszych wnętrzach panował przyjemny klimat, nie zaś chaos? Jak umiejętnie łączyć stare i nowe elementy przy urządzaniu naszych pomieszczeń?

  Czytaj dalej
 • Jakie domy budowano w Polsce w 2017 roku?

  Dodano: 18/04/2018

  Serwis Oferteo.pl przeprowadził ponownie badanie dotyczące budowy domów w Polsce. Jakie domy najczęściej budowali Polacy w 2017 roku z uwzględnieniem powierzchni budynku, technologii budowy, ilości kondygnacji, powierzchni działki itp.?

  Czytaj dalej
 • Ile kosztują lokale usługowe w nowych budynkach mieszkalnych?

  Dodano: 18/04/2018

  Serwis nieruchomości Dompress.pl ponownie przeprowadził sondę wśród firm deweloperskich. Tym razem przedmiotem badania były lokale użytkowe zlokalizowane w inwestycjach mieszkaniowych. Którzy deweloperzy w realizowanych projektach mieszkaniowych oferują klientom powierzchnie handlowo-usługowe? Jaki jest koszt zakupu takiego lokalu?

  Czytaj dalej
 • Aranżacja wnętrz: jak urządzić wnętrze w stylu Shabby Chic

  Dodano: 16/04/2018

  Elegancja, romantyzm, lekkość to cechy określające styl Shabby Chic. Czym charakteryzuje się styl Shabby Chic? W jaki sposób urządzić salon w tym stylu?

  Czytaj dalej
 • Niskie ceny polskich mieszkań na tle innych państw europejskich

  Dodano: 16/04/2018

  Pomimo iż ceny nieruchomości mieszkalnych w Polsce rosną, nadal są one niskie na tle innych państw europejskich. Jak prezentują się średnie ceny mieszkań w krajach europejskich? Jakie wzrosty cen miały miejsce w analizowanych państwach?

  Czytaj dalej
 • Czy wkrótce możemy spodziewać się kryzysu na rynku nieruchomości?

  Dodano: 16/04/2018

  W największych polskich miastach możemy obserwować rosnące ceny nieruchomości. Według firm deweloperskich to nie koniec podwyżek. Czy rynek nieruchomości wytrzyma kolejne wzrosty cen? Kiedy możemy spodziewać się kryzysu na rynku nieruchomości?

  Czytaj dalej
 • Moc dostrojenia w sprzedaży

  Dodano: 16/04/2018
  Krzysztof Rzepkowski

  Krzysztof Rzepkowski

  Ludzie kupują od osób, których lubią. Jak więc więc wzbudzić w swoim kliencie sympatię? Zachowywać się tak jak on. O tym, jak dostrojenie do klienta wpływa na budowanie relacji i efekty sprzedażowe, opowiada Krzysztof Rzepkowski, menedżer, trener i szkoleniowiec sprzedażowy.

  Czytaj dalej
 • Kaucja mieszkaniowa. Kompendium

  Dodano: 16/04/2018
  Piotr Dobrowolski

  Piotr Dobrowolski

  Temat kaucji wydaje się być oczywisty i łatwy. Nie każdy jednak potrafi ją docenić i nie każdy do końca orientuje się, czym jest. O tym, co trzeba wiedzieć o instrumencie prawnym zabezpieczenia najmu, opowie Piotr Dobrowolski, radca prawny i specjalista w prawie nieruchomości.

  Czytaj dalej
 • Jakie mieszkania dla singli?

  Dodano: 11/04/2018

  Single to osoby niezależne, nie angażujące się w stałe związki, nie przywiązujące się do miejsca zamieszkania. W przypadku gdy zdecydują się na zakup własnego „M” zazwyczaj wybierają niewielkie metrażowo lokale w atrakcyjnej lokalizacji. Wśród jakich mieszkań mogą wybierać single? Na jakie udogodnienia mogą liczyć?

  Czytaj dalej
 • Powstają coraz mniejsze metrażowo domy jednorodzinne

  Dodano: 11/04/2018

  Modę na minimalizm obserwujemy nie tylko w metrażu lokali mieszkalnych lecz również domów jednorodzinnych. Oferty domów z własnym ogródkiem o powierzchni mieszkania w budynkach wielorodzinnych nie stanowią już dla nikogo zdziwienia. Jakie najmniejsze metraże domów jednorodzinnych oferują w sprzedaży deweloperzy?

  Czytaj dalej